Eğitmenler

Prof. Dr. Ahmet Tuğrul Savaş (Doktor – T)

Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde öğretim üyeliği ve Araştırma Yöntemleri Ana Bilim Dalı Başkanlığı görevini sürdüren Dr. Savaş özel sektörde üst düzey pozisyonlarda yürütme kurullarına danışmanlık yapmıştır. Üniversite içindeki posizyonunun dışında çeşitli kurum ve kuruluşlarda eğitimci ve konuşmacı olarak yer almaktadır.

Devamı İçin…

Sinan BAYRAKTAR Hakkında

İstanbul’da doğdu. 1973 yılında İş yaşamına ve kariyer başlangıcına Türkiye İş Bankası A.Ş.’de başladı. Aynı yıl girdiği (İİTİA) Marmara Üniversitesi İşletme bölümü lisans programını 1979 yılında tamamladı. Askerlik görevini yedek subay olarak yaptıktan sonra aynı bankanın çeşitli kademelerinde görev alarak, İstanbul’daki büyük şubelerde üst düzey yönetici ve şube Müdürlüğü görevinde bulundu.

Devamı İçin…

Mehmet Muratoğlu

2Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik Mühendisliği (Ana Dal Elektronik) Bölümünde lisans, daha sonra YTÜ Sosyal Bilimler Enstitüsü İşletme Ana Bilim Dalı, İşletme Yönetimi Yüksek Lisans bölümlerini bitirmiştir. Şu anda, YTÜ Sosyal Bilimler Enstitüsü İşletme Ana Bilim Dalı’nda, Yönetim, Organizasyon ve Örgütsel Davranış üzerine Doktora eğitimini yürütmektedir.

Devamı İçin…

Nurgün Serim

Nurgün SerimITT ve Doğan Yayın Holding bünyesinde yer alan satış ekiplerine vermiş olduğu eğitimlerle adından sıklıkla söz ettiren Serim, “Saha Satış Teknikleri” konusunda, Türkiye’nin önde gelen isimleri arasında yer almaktadır.

Devamı İçin…

Emin Tuçen MAZI

Emin Tuçen MazıMühendislik eğitimi alan Mazı, kariyerine 1997 yılında METRO Cash & Carry’de başlayıp, Mc.Donald’s ve Syngenta’da (Novartis / İsviçre + Astra & Zeneca / İngiltere) satış departmanlarında devam etti. 2004’den Eylül 2009’a kadar Doğan Yayın Holding bünyesinde yer alan çeşitli şirketlerde (Hürriyet, Milliyet, Altın Sayfalar, Medyanet, Bravoo, …) Satış Danışmanı, Satış Şefi, Satış Müdürü, Satış Bölüm Başkanı ve Bölge Satış Müdürü ünvanlarıyla görev yaptı.

Devamı İçin…

Evren ÇARIKÇI

Evren Çarıkçıİstanbul Üniversitesi İktisat mezunu olan Evren ÇARIKÇI Emlak, Kalite Belgelendirme, Eğitim-Danışmanlık, Eğitim Teknolojileri alanlarında Satış, Planlama, Eğitmenlik, Danışmanlık, Proje Koordinatörlüğü, Satış Müdürlüğü görevlerinde bulundu. Satış, NLP, Kişisel Gelişim, Koçluk uygulamaları konularında eğitimler vermektedir.

Devamı İçin…

İlyas ÖZÇAKIR

Adı Soyadı: İlyas Özçakır

Doğum Yeri ve Yılı: Sakarya / 1984

Öğrenim Durumu: Kadir Has Üniversitesi – Film & Drama Yüksek Lisans (Oyunculuk)

Meslek: Oyuncu

Devamı İçin…

Bir Cevap Yazın